Prawo najlepsze w Rankingu Perspektywy 2015!

Miło nam poinformować, że prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim zostało uznane najlepsze w Polsce w prestiżowym Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2015. Wysoką, drugą lokatę zajęła także administracja. Oba kierunki były oceniane w kategorii kierunków społecznych.

W globalnej kategoryzacji Uniwersytet Jagielloński został  uznany za najlepszą uczelnię w Polsce (ex-aequo z Uniwersytetem Warszawskim).

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" po raz 16. ogłasiła wyniki Rankingu Szkół Wyższych. W tym roku oceniono 87 uczelni akademickich, 70 magisterskich uczelni niepublicznych, 30 państwowych wyższych szkół zawodowych oraz 43 kierunki studiów.

Więcej informacji na temat rankingu znajdą Państwo na stronie fundacji: http://www.perspektywy.pl/RSW2015/wyniki

Data opublikowania: 09.06.2015
Osoba publikująca: Marek Stus