Studenci WPiA UJ laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym w Białymstoku

Miło nam poinformować o dużym sukcesie studentów Wydziału Prawa i Administracji UJ w V Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym, który odbył się 12 grudnia 2014 r. na Uniwersytecie w Białymstoku. W konkursie tym wzięli udział uczestnicy reprezentujący różne ośrodki akademickie w kraju. Konkurs składał się z dwóch etapów, z których pierwszy obejmował ogólną wiedzę z zakresu polskiego prawa konstytucyjnego, a drugi wymagał wykazania się wiedzą na temat prawa wyborczego. Zwycięzcą konkursu został student naszego Wydziału, Michał Wnuk. Wśród pozostałych laureatów znaleźli się również nasi studenci: Katarzyna Kos (IV miejsce) oraz Adrian Szmajdziński (VIII miejsce). Serdecznie gratulujemy!

Data opublikowania: 17.12.2014
Osoba publikująca: Jerzy Kura