Testowy dostęp do baz EBSCO

Uprzejmie informujemy, że do 23 grudnia 2014 r. można korzystać z dostępu testowego do elektronicznych baz danych EBSCO.
  • Literary Reference Center Plus  - jest obszerną bazą literacką, oferującą użytkownikom szerokie spektrum informacji o tysiącach autorów i ich pracach obejmujących wiele gatunków literackich i okresów.
  • Communication Source -  jest to obszerna pełnotekstowa  baza  zawierająca kolekcję czasopism z zakresu komunikacji społecznej, mass mediów oraz innych, powiązanych z nimi dziedzin. Należy wybrać: EBSCOhost Web, a następnie kliknąć nazwę bazy.
  • Humanities Source - obszerna baza z zakresu nauk humanistycznych.
  • Applied Science & Technology Source  - baza obejmująca dziedziny nauk stosowanych, akustykę, aeronautykę, robotykę, inżynierię biomedyczną, sieci neuronowe, inżynierię nuklearną i wiele innych.

Należy wybrać EBSCOhost Web, a następnie kliknąć nazwę bazy.

Zapraszamy do korzystania.
Data opublikowania: 23.09.2014