Oferta pracy w grancie Profesora Krzysztofa Płeszki

Informujemy o prowadzonej rekrutacji osoby na stanowisko doktoranta - stypendysty z tytułem magistra prawa, w ramach grantu OPUS pt. „Błędy legislacyjne a zrozumiałość tekstu prawnego”. Na zgłoszenia czekamy do 17 kwietnia 2024 r godz. 23:59.

Informujemy o prowadzonej rekrutacji osoby na stanowisko doktoranta – stypendysty z tytułem magistra prawa, w ramach grantu OPUS pt. „Błędy legislacyjne a zrozumiałość tekstu prawnego”.

Preferujemy kandydatów, których zainteresowania są skierowane na problematykę teorii i filozofii prawa ze szczególnym uwzględnieniem teorii tworzenia prawa.

Kierownikiem grantu jest prof. dr hab. Krzysztof Płeszka.

Wymagania szczegółowe: doktorant z zakresu teorii/filozofii prawa. Zainteresowanie aspektami informatycznymi tworzenia prawa mile widziane. Konieczne biegłe posługiwanie się językiem angielskim.

Szczegółowe informacje w załączniku.