Nowa strona Wydziałowej Biblioteki Prawniczej

Z przyjemnością informujemy, że z początkiem 2024 roku Wydziałowa Biblioteka Prawnicza UJ rozszerza swoją dostępność i ofertę informacyjną w przestrzeni cyfrowej poprzez nową stronę internetową.

Dokładamy starań, by prezentowana witryna stanowiła możliwie najlepsze wsparcie dla społeczności WPiA UJ w pracy naukowej, dydaktycznej oraz w studiowaniu. Liczymy również na to, że będzie ona zachętą do aktywnego korzystania z usług i zbiorów WBP.

W ubiegłym roku skierowaliśmy do studentów i pracowników Wydziału ankiety diagnozujące potrzeby biblioteczne i informacyjne, m.in. w zakresie strony internetowej. Mamy nadzieję, że udało się nam choć w części zrealizować zgłoszone postulaty. Oczekujemy nadal na Państwa opinie i sugestie!

Bardzo prosimy o przesyłanie uwag dotyczących nowej strony, jak również propozycji dalszego jej rozwoju. Dziękujemy za współpracę wszystkim osobom, które już wniosły wkład w obecną jej postać i zawartość.

Od 1 marca 2024 roku prezentowana nowa strona WBP zastąpi całkowicie obecną stronę. Do tego czasu, dla Państwa wygody i możliwości stopniowego przyzwyczajenia się do zmienionego wyglądu oraz wielu nowych funkcjonalności, będą dostępne i aktualne obydwie strony.