Targi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim (13-15 marca 2023 r.)

Zapraszamy do udziału w nadchodzących wiosennych Targach Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego! Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 marca 2023!

W tej edycji zapraszamy na spotkania stacjonarne i online. Łącznie 38 wystawców z różnych branż, punkt konsultacji CV oraz 4 prelekcje ekspertów i ekspertek.

• 13-14.03 (poniedziałek-wtorek) – moduł online, 10 praktycznych tematów szkoleniowych, spotkania z pracodawcami. Dołącz, gdzie chcesz i na jakim urządzeniu chcesz – wystarczy Teams!
  • 15.03 (środa) – dzień stacjonarny. 28 wystawców, punkt konsultacji CV i prelekcje eksperckie. A to wszystko w jednym miejscu – w Centrum Wsparcia Dydaktyki, ul. Ingardena 6, od 10:00 do 15:00!

Wydarzenie jest doskonałą okazją do zdobycia najświeższych informacji na temat rynku pracy, nabycia nowych kontaktów zawodowych, poznania otwartych ofert pracy, praktyk oraz uzyskania odpowiedzi na pytania związane z rozwojem kariery.

CelUJesz w karierę? Nie możesz tego przegapić! Zarejestruj się na wydarzenie już dziś!

Harmonogram wydarzenia

Zapisy: Skorzystaj z Formularza zgłoszeniowego i zarejestruj się na wydarzenie (zapisy od 27.02)

Strona Targów Pracy

Wydarzenie na Facebooku