Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności na WPiA UJ

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sukces seminarzystów Pana Prof. K. Barana

Z przyjemnością informujemy o sukcesach Seminarzystów prof. dr. hab. Krzysztofa W. Barana, którzy zdobyli tytuł Laureatów XXIV edycji Konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej, organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.  

Laureatami zostali kolejno:

- mgr Kinga Ciosk, autorka pracy magisterskiej pt. „Zagrożenia związane z zastosowaniem systemów sztucznej inteligencji w procesach rekrutacyjnych”, która zajęła II miejsce w Konkursie i otrzymała nagrodę Ministra Edukacji i Nauki;  

- mgr Olaf Szwebs, autor pracy magisterskiej pt. „Natychmiastowa wykonalność wyroków w sprawach z zakresu prawa pracy”, który zajął III miejsce w Konkursie i otrzymał nagrodę Ministra Edukacji i Nauki;

- mgr Rafał Herma, autor pracy magisterskiej pt. „Compliance w prawie pracy oraz minimalizowanie ryzyka dyskryminacji w zatrudnieniu pracowników publicznych uczelni wyższych”, który otrzymał nagrodę Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

Gala konkursowa odbyła się w dn. 8 grudnia 2022 r. w I Oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie. Promotor wraz z Seminarzystami wzięli udział w panelu dyskusyjnym moderowanym przez prof. dr hab. Gertrudę Uścińską, podczas którego Seminarzyści przedstawili najistotniejsze z punktu widzenia praktyki wnioski ze swoich prac magisterskich.

Serdecznie gratulujemy!