Możliwość pracy jako asystent dydaktyczny osób z niepełnosprawnościami

Informujemy, że Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ poszukuje do współpracy w roku akademickim 2022/2023 osób pełniących funkcję asystentów dydaktycznych dla studentów/studentek UJ z niepełnosprawnościami.

Obszary wsparcia asystenckiego dotyczą między innymi:

• wsparcia w organizacji pracy,

• wsparcia w pozyskiwaniu materiałów dydaktycznych,

• wsparcia organizacyjnego w kontaktach z kadrą akademicką, administracją uczelnianą,

• instruktażu poruszania się po budynkach UJ, w których odbywają się zajęcia akademickie,

• sporządzania notatek z zajęć.

Wymagania: mile widziany status studenta/tki lub doktoranta/tki UJ
Forma współpracy: umowa zlecenie
Liczba godzin, szczegółowy zakres wsparcia, wynagrodzenie: do ustalenia.

Zgłoszenia, tj. imię i nazwisko, adres email, nr telefonu oraz informację o kierunku studiów, prosimy przesyłać na adres: don@uj.edu.pl z dopiskiem „asysta dydaktyczna”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie współpracy jedynie wybrane osoby.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną na stronie internetowej DON www.don.uj.edu.pl w okienku wiadomości, pod linkiem https://bit.ly/3f9eb6y.