Rekrutacja do drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego na 18th ICC International Commercial Mediation Competition

Ogłaszam nabór do drużyny na konkurs mediacyjny, 18th ICC International Commercial Mediation Competition, który odbędzie się w dniach 6-11 lutego 2023r. stacjonarnie w Paryżu

Konkurs jest organizowany przez International Chamber of Commerce w Paryżu. Podczas konkursu studenci uniwersytetów z całego świata mierzą się ze sporami gospodarczymi, które rozwiązują polubownie z udziałem profesjonalnego mediatora. Sędziami w konkursie są renomowani specjaliści z obszaru prawa, mediacji i arbitrażu.

Konkurs przebiega wyłącznie w języku angielskim. Jest to okazja do poznania praktyków mediacji, a także sprawdzenia swoich umiejętności w międzynarodowym konkursie.

Więcej informacji pod adresem: www.iccwbo.org

Jeśli Pani/Pan czuje się na siłach w różnych formach ADR oraz biegle włada Pani /Pan językiem angielskim, zapraszam do aplikowania!

Równocześnie w I semestrze uruchomione są warsztaty przygotowujące do konkursu, które mogą być także podstawą dla udziału w konkursie w kolejnym roku.

List motywacyjny po angielsku oraz CV w języku angielskim należy przesyłać do dnia 16 października 2022 roku na adres: malgorzata.kozuch@uj.edu.pl

Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 17 października 2022 roku, o godz. 15.00. Szczegóły zostaną przekazane osobom aplikującym. Sala zostanie podana po sprawdzeniu dostępności z uwagi na ilość aplikujących.

Opiekunem drużyny jest dr Małgorzata Kożuch,

Katedra Prawa Europejskiego UJ, Centrum ARS UJ