Informacja o rozstrzygnięciu konkursu stypendialnego kancelarii Sadkowski i Wspólnicy

Miło nam poinformować, że dobiegło końca rozpatrywanie wniosków studentów, którzy zgłosili swój udział w I edycji Konkursu na stypendia dla najlepszych studentów prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ufundowane przez kancelarię Sadkowski i Wspólnicy.

Decyzją kapituły konkursu złożonej z partnerów Kancelarii i dyrektorów działów prawnych po analizie przesłanych zgłoszeń, a także po odbyciu rozmów z wybranymi kandydatami zostały przyznane na rok akademicki 2021/2022 dwa stypendia. Stypendyści otrzymali także zaproszenie do odbycia płatnego stażu w wybranym przez siebie dziale prawnym Kancelarii i udziału w dedykowanym programie mentoringowym.

Organizatorzy serdecznie dziękują za udział wszystkim, którzy złożyli swoje aplikacje, a zwycięzcom gratulują wygranej.