02.04.2022 – Konferencja "25 lat Konstytucji RP. W trosce o demokratyczne państwo prawa i jego miejsce w Europie"

Z okazji 25. rocznicy uchwalenia Konstytucji RP, zapraszamy na konferencję współorganizowaną przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krajową Radę Radców Prawnych pod patronatem honorowym Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Konferencja rozpocznie się 2 kwietnia 2022 r. o godzinie 10:00, w Krakowie przy ul. Krupniczej 33 (Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego). Będzie również transmitowana w internecie.

Program znajduje się w załączniku.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do 28 marca 2022 r. (poniedziałek) za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://bit.ly/konferencja25lat-rejestracja – liczba miejsc ograniczona. Z przyczyn organizacyjnych prosimy o wcześniejsze przybycie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail konferencja@kirp.pl.