Pierwsze miejsce na Lex Infinitum International Dispute Resolution Competition 2021

Po zeszłorocznym zwycięstwie w XIX INADR International Law School Mediation Competition w Chicago 2020, drużyna Uniwersytetu Jagiellońskiego w składzie: Marta Nawrocka oraz Antoni Otałęga, przygotowana przez Agnieszkę Górę i Jacka Czaję, zdobyła pierwsze miejsce na Lex Infinitum International Dispute Resolution Competition 2021. Studenci WPiA UJ pokonali tym samym 36 drużyn z całego świata, w tym m.in. z Indii, Singapuru, Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Belgii czy Rosji. Była to VI edycja konkursu organizowanego przez V. M. Salgaocar College of Law z Goa w Indiach.

Sukces ten, poprzedzony miesiącami intensywnych przygotowań, umacnia pozycję Uniwersytetu Jagiellońskiego w światowej czołówce z zakresu mediacji.

Gratulujemy!