Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności na WPiA UJ

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydziałowa Biblioteka Prawnicza otwiera wypożyczalnię od 25 maja 2020 roku

Uprzejmie informujemy, że z dniem 25 maja 2020 roku Wydziałowa Biblioteka Prawnicza uruchamia wypożyczalnię, która będzie czynna w godzinach:

  • poniedziałki, środy, piątki: 9.00–15.00
  • wtorki i czwartki: 14.00–20.00
  • soboty: 10.00–14.00

Otwarta zostaje wyłącznie Wypożyczalnia WBP.
Do odwołania zawiesza się wolny dostęp do półek, katalogów kartkowych i komputerów znajdujących się w Bibliotece.

Książki można wypożyczyć po uprzednim złożeniu zamówienia za pośrednictwem Katalogu Bibliotek UJ na stronie: https://katalogi.uj.edu.pl.

Terminy zwrotów wypożyczonych książek zostały przedłużone – prosimy sprawdzić aktualne informacje na swoim koncie czytelnika.

Przez 10 dni od dnia terminu zwrotu widocznego na koncie czytelniczym opłata za przetrzymanie książek nie będzie pobierana (pod uwagę brane są dni kalendarzowe, a nie dni otwarcia Biblioteki). Jest to rozwiązanie tymczasowe, obowiązujące do odwołania.

Wypożyczone książki można zwracać osobiście w Wypożyczalni WBP lub odsyłając je pocztą na własny koszt na adres Wydziałowej Biblioteki Prawniczej (ul. Olszewskiego 2, 31-007 Kraków). Jako datę zwrotu przyjmuje się dzień dostarczenia przesyłki do Biblioteki, a nie datę nadania. Prosimy o wysyłanie przesyłek za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Nie ma możliwości wypożyczania czasopism.

Wszystkie książki zwrócone do Wydziałowej Biblioteki Prawniczej przez czytelników będą poddane kwarantannie.

Biblioteka wznawia z dniem 25 maja 2020 roku wysyłanie listów do czytelników przypominających o terminowym zwrocie wypożyczonych książek oraz listów informujących o przekroczeniu terminu zwrotu.