Letnia sesja egzaminacyjna w roku akademickim 2019/2020

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat organizacji sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2019/2020.

• Na stronie wpia.uj.edu.pl/nauczanienaodleglosc/sesja-egzaminacyjna będą sukcesywnie zamieszczane informacje na temat egzaminów. Obecnie znajdują się na niej terminy sesji oraz dokumenty związane z jej przebiegiem.

• Sesja odbędzie się w terminach 15.06 – 30.07.2020 r. Przez cały czas trwania sesji będą odbywać się egzaminy online; jeśli sytuacja na to pozwoli, w dniach 15.07 – 30.07.2020 r. będzie możliwość przeprowadzenia egzaminów w formie tradycyjnej.

• Przerwa wakacyjna została zaplanowana na okres 1.08 - 31.08.2020 r.

• Informacje na temat sposobu przeprowadzenia egzaminów są zbierane i przekazywane WRRS WPiA UJ w celu uzyskania opinii. Zatwierdzone formy egzaminów zostaną opublikowane na stronie w zakładce „Wykaz egzaminów”.

• Przygotowywane są instrukcje oraz poradniki dla pracowników i studentów WPiA UJ.

• Pytania w sprawie egzaminów prosimy kierować przez formularz kontaktowy.

• W sprawach dotyczących studentów, zachęcamy do kontaktu z WRRS WPiA UJ.

Zarządzenia:

1. Zarządzenie nr 2/2020 Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 6 maja 2020 r. w sprawie zasad przeprowadzania egzaminów z wykorzystaniem technologii informatycznych

2. Zarządzenie nr 3/2020  Dziekana Wydziału Prawa i Administracji  Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 6 maja 2020 r.  w sprawie określenia letniej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2019/2020

Prezentacja (PDF)