III Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym

Szanowni Państwo,
dnia 06. grudnia 2019 r. odbył się III Ogólnopolski Studencki Konkurs Wiedzy z Zakresu Prawa Wyznaniowego, zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Prawa Wyznaniowego oraz Katedrę Nauk o Państwie i Prawie Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Opolskiego. W konkursie tym Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego reprezentowali: Pani Daria Trzeszczkowska, Pan Daniel Brodowski, Pan Igor Mędela i Pan Jan Pankiewicz. Wszyscy osiągnęli wysokie wyniki, a szczególnie Pan Daniel Brodowski i Pan Igor Mędela, którzy zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w finale konkursu. Opiekunem drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego był dr Marek Strzała. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcie laureatów