"Państwo i Prawo" nagrodziło rozprawę habiltacyjną dr. hab. Adama Dyrdy

W poniedziałek 17 czerwca br. w Pałacu Staszica w Warszawie odbyło się ogłoszenie wyników LIV Konkursu miesięcznika „Państwo i Prawo” oraz wręczenie nagród ufundowanych dzięki wsparciu Wydawcy – Wolters Kluwer Polska.

Sąd Konkursowy w składzie: przewodniczący – prof. Andrzej Wróbel; członkowie – prof. Zbigniew Kmieciak, prof. Małgorzata Król-Bogomilska, prof. Maria Kruk-Jarosz, prof. Ryszard Piotrowski, prof. Jan Skupiński, prof. Tomsz Stawecki, prof. Marek Zirk-Sadowski oraz prof. Karol Weitz – przedstawiciel Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o., postanowił przyznać pierwszą nagrodę za rozprawę habilitacyjną dr. hab. Adamowi Dyrdzie z Katedry Teorii Prawa UJ za pracę pt. „Spory teoretyczne w prawoznawstwie. Perspektywa holistycznego pragmatyzmu”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!​
Błąd w kompozycji strony docelowej dla modułu "Polecamy również". Prosimy zgłosić ten problem osobie publikującej