Zmiana zasad korzystania ze zbiorów Wydziałowej Biblioteki Prawniczej

W związku z dostosowaniem zasad korzystania z księgozbioru Wydziałowej Biblioteki Prawniczej do nowych przepisów, od 1 października 2018 roku zmienia się sposób rejestracji czytelników oraz udostępnianie zbiorów w Czytelni WBP.

Uprzejmie informujemy, że w związku z przepisami o ochronie danych osobowych oraz wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) zmuszeni jesteśmy zmienić system rejestracji czytelników.

Rejestracja w Czytelni WBP dokonywana będzie na podstawie legitymacji studenckiej lub karty bibliotecznej z aktualnym kontem bibliotecznym – aktywacja konta odbywa się w Wypożyczalni (pok. 16).

Informujemy również, że z dniem 1.10.2018 r. zbiory zlokalizowane w czytelni i w magazynach udostępniane będą wyłącznie na miejscu.