Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności na WPiA UJ

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

Niezmiernie miło nam poinformować, że dr hab. Anna Tischner z Katedry Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w konkursie miesięcznika „Państwo i Prawo” na najlepszą pracę habilitacyjną.

Już po raz pięćdziesiąty trzeci przyznano nagrody w dwóch kategoriach: praca doktorska oraz praca habilitacyjna. Z pośród dwunastu prac habilitacyjnych pierwsze miejsce zdobyła przedstawicielka Uniwersytetu Jagiellońskiego za pracę pod tytułem: „Kumulatywna ochrona wzornictwa przemysłowego w prawie własności intelektualnej”.
 
Nadesłane prace konkursowe oceniał powołany przez Prezydium Komitetu Nauk Prawnych PAN Sąd Konkursowy w składzie: przewodniczący – prof. A. Wróbel; członkowie – prof. E. Bagińska, prof. B. Cudowski, prof. D. Kornobis-Romanowska, prof. A. Młynarska-Sobaczewska, prof. D. Szumiło-Kulczycka, prof. K. Ślebzak oraz prof. T. Ereciński jako przedstawiciel Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o., które jest wydawcą Państwa i Prawa. 
 
Serdecznie gratulujemy!