Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Semestr zimowy 20021/2022

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Semestr zimowy 2021/2022

Drogie Studentki, drodzy Studenci,

informujemy, iż został opublikowany komunikat Dziekana WPiA UJ w sprawie organizacji semestru zimowego roku akademickiego 2021/2022. Podejmując decyzje w sprawie organizacji semestru zimowego uwzględniono w szczególności konsultacje z kadrą dydaktyczną Wydziału, wyniki ankiety studenckiej przeprowadzonej pod koniec czerwca, poziom zaszczepienia społeczeństwa przeciwko wirusowi COVID-19, obowiązujący reżim sanitarny, ryzyko czwartej fali epidemii oraz uwagi przedstawicieli samorządu wydziałowego.

W komunikacie określony został sposób organizacji form kształcenia na poszczególnych kierunkach na naszym Wydziale. Założeniem było umożliwienie studentkom i studentom taki dobór przedmiotów, aby semestr zimowy był możliwy do ukończenia w pełni zdalnie.
Niektóre wykłady obowiązkowe i podstawowe na kierunku prawo będą organizowane w formie hybrydowej, tzn. zajęcia te będą dostępne jednocześnie stacjonarnie w reżimie sanitarnym oraz zdalnie. Decyzja o wyborze konkretnej formy będzie możliwa w trakcie rejestracji na przedmiot w systemie USOSweb. Informacja o formie prowadzenia przedmiotów obowiązkowych i podstawowych na studiach prawniczych jest dostępna tutaj: LINK

Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią komunikatu oraz niezmiennie gorąco zachęcamy do udziału w programie szczepień przeciwko wirusowi COVID-19.

LINK DO KOMUNIKATU DZIEKANA (PDF)

Z wyrazami szacunku
Kolegium Dziekańskie WPiA UJ

więcej o

więcej o

więcej o

więcej o

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Semestr letni 2021-2022