Skip to main content

Nested Portlets Nested Portlets

Web Content Display Web Content Display

Aktualności na WPiA UJ

Web Content Display Web Content Display

Msza Święta w intencji Kariny Jarosz

Z ogromnym żalem informujemy, że 4 stycznia 2019 roku odeszła nasza koleżanka Karina Jarosz, studentka V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Karina studiowała równocześnie filologię szwedzką na Wydziale Filologicznym UJ.

Zapamiętamy ją jako wspaniałą przyjaciółkę i koleżankę, pełną humoru, zawsze skorą do pomocy i zaangażowaną w życie studenckie. Karina była ambitną i utalentowaną studentką, a o jej sukcesach wielokrotnie mieliśmy przyjemność pisać na stronie Wydziału. Interesowała się mediacją i arbitrażem. Reprezentowała Uniwersytet Jagielloński na międzynarodowych i krajowych konkursach o tej tematyce: ICC International Commercial Mediation Competition, VIS Moot, International Negotiation Competition, IBA-VIAC Mediation and Negotiation Competition czy Studenckim Turnieju Negocjacyjnym. Do jej sukcesów należą zwycięstwa w konkursach Mistrzowie Mediacji, MediUJ jak i I miejsce w międzynarodowym konkursie NLS Negotiation Mediation and Client Counselling Competition w Indiach. 

 

 

 

Msza w intencji Zmarłej odbędzie się w kaplicy w kolegiacie św. Anny we wtorek o godz. 18:45.

11 stycznia (piątek) O godz. 12.00 odbędzie się msza pogrzebowa w kościele p.w. Stygmatów Świętego Franciszka z Asyżu, ul. Ojcowska 1. Pogrzeb odbędzie się o godzinie 13:00 na cmentarzu w Bronowicach na Pasterniku.