Skip to main content

Nested Portlets Nested Portlets

Web Content Display Web Content Display

Aktualności na WPiA UJ

Web Content Display Web Content Display

Sukces seminarzystów Pana Prof. K. Barana

Z przyjemnością informujemy o sukcesach Seminarzystów prof. dr. hab. Krzysztofa W. Barana, którzy zdobyli tytuł Laureatów XXIV edycji Konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej, organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.  

Laureatami zostali kolejno:

- mgr Kinga Ciosk, autorka pracy magisterskiej pt. „Zagrożenia związane z zastosowaniem systemów sztucznej inteligencji w procesach rekrutacyjnych”, która zajęła II miejsce w Konkursie i otrzymała nagrodę Ministra Edukacji i Nauki;  

- mgr Olaf Szwebs, autor pracy magisterskiej pt. „Natychmiastowa wykonalność wyroków w sprawach z zakresu prawa pracy”, który zajął III miejsce w Konkursie i otrzymał nagrodę Ministra Edukacji i Nauki;

- mgr Rafał Herma, autor pracy magisterskiej pt. „Compliance w prawie pracy oraz minimalizowanie ryzyka dyskryminacji w zatrudnieniu pracowników publicznych uczelni wyższych”, który otrzymał nagrodę Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

Gala konkursowa odbyła się w dn. 8 grudnia 2022 r. w I Oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie. Promotor wraz z Seminarzystami wzięli udział w panelu dyskusyjnym moderowanym przez prof. dr hab. Gertrudę Uścińską, podczas którego Seminarzyści przedstawili najistotniejsze z punktu widzenia praktyki wnioski ze swoich prac magisterskich.

Serdecznie gratulujemy!