Wyniki sortowane według etykiety: aktualności wydział

21.05.2020
więcej o Zaproszenie do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej "Przedsiębiorca w czasach zarazy"

21.05.2020
więcej o Sukcesy naukowców z WPiA UJ w konkursach NCN – OPUS 18, PRELUDIUM 18, PRELUDIUM BIS 1
komunikaty wydziałowe aktualności wydział

20.05.2020
więcej o Komunikat dla studentów dotyczący zasad pracy pracowników administracyjnych w dziekanatach, sekretariatach katedr, zakładów i bibliotece wydziałowej od dnia 25 maja br.

19.05.2020
więcej o Informacja dla Studentów i Doktorantów w sprawie przedłużonej ex lege ważności legitymacji studenckich, doktoranckich i pracowniczych

Pismo Dziekanów Wydziałów Prawa w sprawie zmiany terminu egzaminów na aplikacje

15.05.2020