Prof. dr hab. Dorota Malec Prorektorem UJ ds rozwoju

12.04.2016
Prof. dr hab. Dorota Malec została wybrana przez kolegium elektorskie nowym prorektorem UJ ds. rozwoju.
więcej o Prof. dr hab. Dorota Malec Prorektorem UJ ds rozwoju

Sukces studentów WPiA UJ w Waszyngtonie

09.04.2016
Miło nam poinformować, iż drużyna studentów WPiA UJ zajęła trzecie miejsce w turnieju pokazowym ("Exhibition tournament") odbywającym się w ramach rund międzynarodowych 57. edycji konkursu "Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition" w dniach 26.03.-02.04. w Waszyngtonie.
więcej o Sukces studentów WPiA UJ w Waszyngtonie

Prof. Nina Półtorak sędzią Sądu UE

09.04.2016
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. Nina Półtorak z Katedry Prawa Europejskiego została powołana na stanowisko sędziego Sądu Unii Europejskiej.
więcej o Prof. Nina Półtorak sędzią Sądu UE

Programy stypendialne rządu francuskiego

31.03.2016
Uprzejmie przepominamy, że Ambasada Francji w Polsce oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczęły już przyjmowanie kandydatur w ramach programów stypendialnych rządu francuskiego przyznawanych na pobyt badawczy 2016 [BGF Pobyt badawczy].
więcej o Programy stypendialne rządu francuskiego

Funkcjonowanie WBP w okresie Świąt Wielkanocnych

21.03.2016
Uprzejmie informujemy, że w okresie Świąt Wielkanocnych 2016 r. Wydziałowa Biblioteka Prawnicza UJ będzie otwarta w następujących godzinach
więcej o Funkcjonowanie WBP w okresie Świąt Wielkanocnych

XX Lokalny Konkurs Krasomówczy

10.03.2016
Uprzejmie informujemy, że 4 marca b.r. w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie odbył się XX Lokalny Konkurs Krasomówczy, organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Kraków. Jednym z patronów tego wydarzenia była dziekan WPiA UJ prof. dr hab. Krystyna Chojnicka.
więcej o XX Lokalny Konkurs Krasomówczy

Sukces studentów WPiA UJ w eliminacjach do Jessup Moot Court

27.02.2016
Miło nam poinformować, że zespół naszych studentów zakwalifikował się do międzynarodowego etapu prestiżowego konkursu Jessup Moot Court. Jest to najstarszy i największy konkurs typu „moot court", symulujący rozprawę przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości.
więcej o Sukces studentów WPiA UJ w eliminacjach do Jessup Moot Court

Aplikacje 2015

22.02.2016
Uprzejmie informujemy, że Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku 2015 po raz kolejny uzyskali najlepsze wyniki zdawalności na aplikacje korporacyjne
więcej o Aplikacje 2015

dr Dariusz Wilk zdobył I miejsce w XVI edycji Konkursu im. Tadeusza Hanauska

10.02.2016
Pracownik Katedry Kryminalistyki dr Dariusz Wilk zdobył I miejsce w XVI edycji Konkursu im. Tadeusza Hanauska na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki w kategorii prace doktorskie
więcej o dr Dariusz Wilk zdobył I miejsce w XVI edycji Konkursu im. Tadeusza Hanauska

Msza św. w 10. rocznicę śmierci prof. Stanisława Płazy

09.02.2016
W dziesiątą rocznicę śmierci prof. Stanisława Płazy odprawiona zostanie 14 lutego b.r. o godz. 13 w kościele św. Anny w Krakowie msza św. w intencji Zmarłego.
więcej o Msza św. w 10. rocznicę śmierci prof. Stanisława Płazy