Krakowskie Studia Międzynarodowe - zaproszenie do składania publikacji

więcej o Krakowskie Studia Międzynarodowe - zaproszenie do składania publikacji
biblioteka komunikaty

07.05.2019
więcej o W okresie letniej sesji egzaminacyjnej czytelnia WBP otwarta również w niedziele
biblioteka komunikaty

09.04.2019
więcej o Funkcjonowanie Wydziałowej Biblioteki Prawniczej w okresie Świąt Wielkanocnych i weekendu majowego 2019
aktualności wydział

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „RODO – od analizy modelu do stosowania prawa"

09.04.2019
W dniach 9-10 maja w Krakowie odbędzie Ogólnopolska Konferencja Naukowa „RODO – od analizy modelu do stosowania prawa"
więcej o Ogólnopolska Konferencja Naukowa „RODO – od analizy modelu do stosowania prawa"

04.04.2019
Uniwersytet Jagielloński, Aula Collegium Novum, ul. Gołębia 24 5-6 kwietna 2019 roku
więcej o VI Ogólnopolska Konferencja Kryminologiczna pt. „Bezpieczeństwo-Komunikacja-Wypadki”
sukcesy aktualności wydział

21.03.2019
więcej o Dwa certyfikaty „Studia z przyszłością” dla kierunku „Intellectual Property and New Technologies” prowadzonych na WPiA.

14.03.2019
więcej o Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 marca 2019 zmarł Prof. dr hab. Ireneusz Weiss
aktualności wydział

Oferta pracy w projekcie badawczym

05.03.2019
Zatrudnienie na stanowisku doktorant stypendysta na Uniwersytecie Jagiellońskim w ramach projektu badawczego pt. „Interakcyjny charakter relacji między prawem a emocjami” (OPUS – HS).
więcej o Oferta pracy w projekcie badawczym
aktualności wydział

Konkurs na najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk prawnych

05.03.2019
Szanowni Państwo, Instytut Wymiaru Sprawiedliwości zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk prawnych. Celem konkursu jest zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego tematyką prawną.
więcej o Konkurs na najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk prawnych

28.02.2019
więcej o Oferta praktyk studenckich/wolontariatu w Departamencie Prawnym w Ministerstwie Środowiska