23.12.2018 r. zmarła prof. Maria Borucka-Arctowa

28.12.2018
więcej o 23.12.2018 r. zmarła prof. Maria Borucka-Arctowa
aktualności wydział

Tydzień państwa prawa w Uniwersytecie Jagiellońskim; 14 – 18 stycznia 2019 r.

28.12.2018
W dniu 29 grudnia 1989 zasada państwa prawa została po raz pierwszy wpisana do polskiej Konstytucji. Inicjatorzy tej zmiany uważali, że będzie miała ona istotne znaczenie dla przekształcenia PRL w konstytucyjne demokratyczne państwo prawa.
więcej o Tydzień państwa prawa w Uniwersytecie Jagiellońskim; 14 – 18 stycznia 2019 r.
biblioteka komunikaty

27.12.2018
więcej o W okresie zimowej sesji egzaminacyjnej Czytelnia WBP otwarta również w niedziele
erasmus aktualności wydział

07.12.2018
więcej o Procedura I Rekrutacji na wyjazd w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020 na Wydziale Prawa i Administracji UJ
biblioteka komunikaty

Funkcjonowanie biblioteki w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

07.12.2018
więcej o Funkcjonowanie biblioteki w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

22.11.2018
więcej o List dziekanów wydziałów prawa uczelni publicznych w sprawie listy czasopism naukowych

Młodzieżowa Akademia Praw Obywatelskich - Rekrutacja 2018

18.11.2018
więcej o Młodzieżowa Akademia Praw Obywatelskich - Rekrutacja 2018
komunikaty wydziałowe

Konkurs o stypendia naukowe z Funduszu Stypendialnego im. Pawła Zaleskiego

26.10.2018
Fundusz Stypendialny im. Pawła Zaleskiego powstał i utrzymuje się ze środków przekazywanych przez Panią Janinę Zaleską-Ryng w celu wspierania inicjatyw stypendialnych związanych z programami naukowymi prowadzonymi przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, która w ten sposób pragnie uczynić zadość pragnieniu Pana Pawła Zaleskiego ułatwienia rozwoju naukowego uzdolnionym polskim studentom. Celem Funduszu jest wspieranie wyróżniających się wynikami w nauce lub osiągnięciami naukowymi studentów i doktorantów studiów stacjonarnych pochodzących ze środowisk o utrudnionym dostępie do finansowania potrzeb edukacyjnych.
więcej o Konkurs o stypendia naukowe z Funduszu Stypendialnego im. Pawła Zaleskiego

Prof. Bartosz Brożek laureatem Nagrody Narodowego Centrum Nauki 2018

więcej o Prof. Bartosz Brożek laureatem Nagrody Narodowego Centrum Nauki 2018
komunikaty wydziałowe

Zajęcia oferowane przez Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

02.10.2018
Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich wszystkich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego z wyjątkiem CM UJ na bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy, kursy językowe, kurs przedsiębiorczości.
więcej o Zajęcia oferowane przez Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji