19.06.2019
więcej o Stypendium kancelarii Linklaters C Wiśniewski i Wspólnicy dla kierunku „Intellectual Property and New Technologies”.

Pracownicy WPiA UJ wybrani do Sądu Koncyliacyjnego i Arbitrażowego OBWE

13.06.2019
więcej o Pracownicy WPiA UJ wybrani do Sądu Koncyliacyjnego i Arbitrażowego OBWE
sukcesy aktualności wydział

07.06.2019
Cieszymy się, że możemy poinformować, o kolejnym sukcesie studentów Wydziału Prawa i Administracji UJ w „VII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Postępowania Karnego”
więcej o Studenci WPiA UJ laureatami VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Postępowania Karnego
sukcesy aktualności wydział

Laureaci Olimpiady Historyczno-Prawnej im. Profesora Michała Sczanieckiego

03.06.2019
więcej o Laureaci Olimpiady Historyczno-Prawnej im. Profesora Michała Sczanieckiego
aktualności wydział

NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2019 r.).

23.05.2019
W roku akademickim 2019/2020 odbędzie się dziesiąta edycja międzynarodowego programu przeznaczonego dla wyróżniających się uczestników studiów doktoranckich prowadzących badania naukowe w zakresie europejskiego prawa prywatnego - „Programme in European Private Law for Postgraduates” (PEPP).
więcej o NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2019 r.).

Stypendium Grupy CANPACK na studia w Kijowie

21.05.2019
więcej o Stypendium Grupy CANPACK na studia w Kijowie

Święto Prawników