Szkolenie pracowników WPiA z zasad wprowadzania danych do BPP UJ

30.09.2015
Szkolenie pracowników Wydziału Prawa i Administracji z zasad wprowadzania danych do Bibliografii Publikacji Pracowników UJ odbędzie się 12 października 2015 r. o godz. 14.30 w sali 30 Collegium Novum
więcej o Szkolenie pracowników WPiA z zasad wprowadzania danych do BPP UJ

Bibliografia Publikacji Pracowników UJ – instrukcje

30.09.2015
W nawiązaniu do zarządzenia Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie szczegółowego zakresu podstawowych danych bibliograficznych, jakie autorzy publikacji mają obowiązek zamieszczać w Bibliografii Publikacji Pracowników UJ informujemy
więcej o Bibliografia Publikacji Pracowników UJ – instrukcje

Studia English and European Union Law

29.09.2015
Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące studiów podyplomych „English and European Union Law" oferowanych przez Wydział Prawa i Administracji UJ we współpracy z British Law Center Cambridge.
więcej o Studia English and European Union Law

WPiA UJ otrzymał ocenę wyróżniającą w ramach akredytacji instytucjonalnej

21.09.2015
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Wydział Prawa i Administracji UJ otrzymał ocenę wyróżniającą w ramach akredytacji instytucjonalnej dokonywanej przez Polską Komisję Akredytacyjną.
więcej o WPiA UJ otrzymał ocenę wyróżniającą w ramach akredytacji instytucjonalnej

Rekrutacja w programie Erasmus + Studia

14.09.2015
W terminie od 21 września do 10 października br. odbędzie się II Rekrutacja na program Erasmus + Studia.
więcej o Rekrutacja w programie Erasmus + Studia

Zapisy na bezpłatne kursy języka francuskiego

08.09.2015
Jak co roku dla osób, które za słabo znają język francuski aby uczestniczyć w Szkole Prawa Francuskiego, proponujemy bezpłatne kursy języka francuskiego.
więcej o Zapisy na bezpłatne kursy języka francuskiego

Zapisy do Szkoły Prawa Francuskiego (2015/2016)

08.09.2015
Uprzejmie informujemy, że do 5 października trwają zapisy do Szkoły Prawa Francuskiego.
więcej o Zapisy do Szkoły Prawa Francuskiego (2015/2016)

17 września biblioteka WBP nieczynna

29.08.2015
Uprzejmie informujemy, że 17 września 2015 r. w Bibliotece Jagiellońskiej odbędzie się szkolenie pracowników WBP i w związku z tym Wydziałowa Biblioteka Prawnicza UJ tego dnia będzie zamknięta.
więcej o 17 września biblioteka WBP nieczynna

Wyniki działalności naukowej pracownika

01.07.2015
Formularz samooceny