Wykład i spotkanie z sędzią TK Austrii prof. W. Brandstetterem

10.05.2019
więcej o Krakowskie Studia Międzynarodowe - zaproszenie do składania publikacji
aktualności wydział

NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2019 r.).

09.05.2019
W roku akademickim 2019/2020 odbędzie się dziesiąta edycja międzynarodowego programu przeznaczonego dla wyróżniających się uczestników studiów doktoranckich prowadzących badania naukowe w zakresie europejskiego prawa prywatnego - „Programme in European Private Law for Postgraduates” (PEPP).
więcej o NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2019 r.).
biblioteka komunikaty

07.05.2019
więcej o W okresie letniej sesji egzaminacyjnej czytelnia WBP otwarta również w niedziele
aktualności wydział

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „RODO – od analizy modelu do stosowania prawa"

09.04.2019
W dniach 9-10 maja w Krakowie odbędzie Ogólnopolska Konferencja Naukowa „RODO – od analizy modelu do stosowania prawa"
więcej o Ogólnopolska Konferencja Naukowa „RODO – od analizy modelu do stosowania prawa"
biblioteka komunikaty

08.04.2019
więcej o Funkcjonowanie Wydziałowej Biblioteki Prawniczej w okresie Świąt Wielkanocnych i weekendu majowego 2019

04.04.2019
Uniwersytet Jagielloński, Aula Collegium Novum, ul. Gołębia 24 5-6 kwietna 2019 roku
więcej o VI Ogólnopolska Konferencja Kryminologiczna pt. „Bezpieczeństwo-Komunikacja-Wypadki”
sukcesy aktualności wydział

21.03.2019
więcej o Dwa certyfikaty „Studia z przyszłością” dla kierunku „Intellectual Property and New Technologies” prowadzonych na WPiA.
komunikaty pracowników aktualności wydział

Obsługa grantów naukowych