sukcesy

Pierwsze miejsce w egzaminach na aplikacje

27.06.2014
Uprzejmie informujemy, że tak jak ma to miejsce od kilku lat, również i w tym roku absolwenci naszego Wydziału zajęli pierwsze miejsce w egzaminach na wszystkie rodzaje aplikacji w roku 2013 r.
więcej o Pierwsze miejsce w egzaminach na aplikacje
komunikaty wydziałowe

Studia „Prawo własności intelektualnej i nowych mediów"

22.10.2015
Z satysfakcją pragniemy poinformować, że w roku akademickim 2014/2015 na Wydziale Prawa i Administracji UJ uruchomione zostaną trzyletnie studia I stopnia „Prawo własności intelektualnej i nowych mediów"
więcej o Studia „Prawo własności intelektualnej i nowych mediów"

Stypendia KKG dla najlepszych studentów WPiA

więcej o Stypendia KKG dla najlepszych studentów WPiA
jakość kształcenia

Posiedzenie WKDJK w dniu 14 listopada 2013 r.

13.05.2014
Na posiedzeniu Wydziałowej Komisji Doskonalenia Jakości Kształcenia w składzie plenarnym, które odbyło się w dn. 14 listopada 2013 r., zatwierdzone zostały raporty roczne oceny realizacji efektów kształcenia na Wydziale Prawa i Administracji UJ za rok akademicki 2012/13
więcej o Posiedzenie WKDJK w dniu 14 listopada 2013 r.

Arbitrażowy czwartek na UJ

22.10.2015
W dniu 7 listopada 2013r. WPiA UJ gościł znamienitych specjalistów z zakresu arbitrażu międzynarodowego w ramach dwóch wydarzeń: spotkania ICC YAF oraz warsztatów "Arbitraż ICC od kuchni"
więcej o Arbitrażowy czwartek na UJ

Ranking Dziennika Gazety Prawnej

27.06.2014
Z ogromną satysfakcją pragnę zawiadomić naszych studentów i kandydatów na studia na Wydziale Prawa i Administracji UJ, że po raz trzeci zajęliśmy pierwsze miejsce w najstarszym, renomowanym rankingu Dziennika Gazety Prawnej na najlepszy Wydział Prawa w Polsce
więcej o Ranking Dziennika Gazety Prawnej

Certyfikaty jakości kształcenia

więcej o Certyfikaty jakości kształcenia

I miejsce w VIII Międzynarodowym Konkursie Mediacyjnym w Sprawach Gospodarczych

22.10.2015
Drużyna Uniwersytetu Jagielońskiego w składzie: Jakub Bielamowicz, Karolina Jackowicz, Tomasz Marek oraz Marta Warchoł, pod opieką naukową dr Małgorzaty Kożuch z Katedry Prawa Europejskiego zajeła I miejsce w VIII Międzynarodowym Konkursie Mediacyjnym w Sprawach Gospodarczych (ICC International Commercial Mediation Competition). W finale, który odbył się w dniu 13 lutego 2013r. w Paryżu, nasi studenci pokonali drużynę z Uniwersytetu w Auckland, zaś w całym konkursie 66 innych zespołów całego świata.
więcej o I miejsce w VIII Międzynarodowym Konkursie Mediacyjnym w Sprawach Gospodarczych

22.10.2015
W dniu 1 czerwca 2012 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku odbył się III. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym. Honorowy nad nim patronat objęli Prezes Trybunału Konstytucyjnego oraz Rektor Uniwersytetu w Białymstoku. W rywalizacji wzięli udział studenci z większości wydziałów prawa publicznych uczelni w Polsce. Konkurs składał się z etapu pisemnego (testu) oraz ustnego (odpowiedzi na wylosowane pytania)
więcej o Jacek Czaja – student prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim zajął pierwsze miejsce w III. Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym