Konkurs na dofinansowanie organizacji wydarzeń naukowych przez pracowników WPiA UJ (II edycja)

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji ogłasza konkurs na dofinansowanie wydarzeń naukowych w zakresie tematyki POB FutureSoc, DigiWorld lub Anthropocene.

Konkurs wdraża politykę wsparcia pracowników naukowych w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Z wnioskiem konkursowym wystąpić może nauczyciel akademicki lub pracownik naukowo-techniczny zatrudniony na Wydziale Prawa i Administracji.

Warunkiem rozliczenia dofinansowania jest wydatkowanie wszystkich przyznanych środków do 30 czerwca 2024 r.

Pozostałe zasady konkursu znaleźć można w załączonym regulaminie.

Wnioski należy składać za pomocą elektronicznego formularza konkursowego: https://strefaid.uj.edu.pl/Konkurs/Overview/290.

Zastrzega się możliwość odmowy przyznania dofinansowania w razie wyczerpania bądź niewystarczających środków finansowych.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres mailowy koordynatora konkursu, dr. Bartłomieja Kucharzyka: bartek.kucharzyk@uj.edu.pl.
Zasady dofinansowania (regulamin konkursu)