Targi Pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zapraszamy do udziału w tegorocznych Targach Pracy Online organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego!

W dniach 6-10 grudnia 2021r.  przedstawiciele 25 firm i instytucji z różnych branży opowiedzą o pracy w swoich strukturach, przybliżą ofertę staży i praktyk, a także opiszą proces rekrutacji kandydatów oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Dodatkowo każdego dnia w samo południe odbędą się prelekcje z gościmy specjalnymi.

Wydarzenie jest doskonałą okazja do zdobycia najświeższych informacji na temat rynku pracy, nabycia nowych kontaktów zawodowych oraz zadania wszystkich nurtujących pytań, podczas dedykowanych sesji Q&A!

Nie zastanawiaj się dłużej, weź karierę w swoje ręce i zarejestruj się już dziś!