Kurs gościnny Profesor Irene Calboli „Global perspective on trademarks – selected issues related to the protection, commercialization and enforcement"

Zapraszamy na kurs gościnny Global perspective on trademarks – selected issues related to the protection, commercialization and enforcement, prowadzony na WIPA w dniach 26-27 kwietnia przez prof. Irene Calboli (Professor of Law, Texas A&M University School of Law, Academic Fellow, University of Geneva School of Law, Senior Fellow, Melbourne Law School, Melbourne University. Profesor Calboli jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uznawanych ekspertów na świecie w dziedzinie znaków towarowych, autorką popularnych publikacji z tego zakresu (I. Calboli, J. Ginsburg, The Cambridge Handbook of International and Comparative Trademark Law, Cambridge University Press, 2020; E. Calboli, M. Senftleben The Protection of Non-Traditional Trademarks Critical Perspectives. Oxford University Press 2018).

Zapisy na kurs (wymagane):

Uwaga: Kurs jest organizowany Katedrę Prawa Własności Intelektualnej UJ w ramach projektu ZintegrUJ i jest objęty formalnymi wymogami.

Wymogi uczestnictwa w kursie, harmonogram i sylabus kursu w załączeniu.

Kontakt z koordynatorem kursu: Justyna Ożegalska-Trybalska, j.ozegalska-trybalska@uj.edu.pl

Harmonogram kursu Global perspectives on trademarks prof. Irene Calboli
Sylabus kursu Global perspectives on trademarks prof. Irene Calboli