Spotkanie Q&A z Dziekanami dla nowych studentów WPiA UJ – 2.10

Zapraszamy do wzięcia udziału w Q&A z Dziekanami dla nowych studentów WPiA UJ, realizowanym w formie live.

Za pośrednictwem MS Teams odbędą się spotkania z prof. Jerzym Pisulińskim, Dziekanem WPiA UJ, oraz prof. Barbarą Iwańską i prof. Piotrem Doboszem, Prodziekanami WPiA UJ.

Studenci, którzy rozpoczynają studia na WPiA UJ, będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania związane z tokiem ich studiów. Macie możliwość ich zadawania już teraz, za pośrednictwem załączonego formularza (bit.ly/zapytaj-wpia), ale też podczas samego wydarzenia poprzez chat. Możliwość zalogowania się do spotkania w MS Teams będzie dostępna dla osób posługujących się adresem mailowym w domenie uj.edu.pl.

Spotkania odbędą się 2 października:

• o 13:00 dla studentów prawa (link do spotkania: bit.ly/qa-prawo);
  • o 14:00 dla studentów administracji oraz prawa własności intelektualnej i nowych mediów (link do spotkania: bit.ly/qa-adm-pwinm).