Konkurs na stanowisko asystenta w Biurze Prorektora UJ ds. polityki kadrowej i finansowej

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Biurze Prorektora UJ ds. polityki kadrowej i finansowej.

Wymagania na stanowisko asystenta Prorektora UJ ds. polityki kadrowej i finansowej

Wymagane kwalifikacje:

• ukończone studia wyższe (preferowane wykształcenie prawnicze)
  • biegła znajomość języka angielskiego (preferowane potwierdzenie certyfikatem)
  • dobra znajomość prawa pracy oraz ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • umiejętność obsługi programów MS Office
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość struktury uczelni

Wymagane cechy:

• wysoka kultura osobista
  • zdolności komunikacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie:

a) CV,

b) listu motywacyjnego,

c) kopii dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje,

d) skanu podpisanej informacji i zgody na przetwarzanie danych osobowych, na adres: dso@uj.edu.pl (temat wiadomości: „oferta pracy Biuro Prorektora ds. polityki kadrowej i finansowej”).

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 15 sierpnia 2020 r.

Prosimy dołączyć do swojej aplikacji potwierdzone formularze „informacji o przetwarzaniu danych osobowych” oraz „zgody na przetwarzanie danych osobowych”.

Uniwersytet Jagielloński zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadamiania o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska, jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odbierać w terminie od dnia 15 września 2020 roku do dnia 30 listopada 2020 roku. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: (12) 663 14 69.

Treść ogłoszenia znajduje się również w załączniku.

Ogłoszenie konkursowe