Konferencja „Unions of States in the Past. Theory and Practice”, 20–21 września 2019 r., godz. 9:30, Wydział Prawa i Administracji, ul. Bracka 12

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Unions of States in the Past. Theory and Practice”.

Jest to kolejna konferencja organizowana przez Redakcję czasopisma „Krakowskie Studia z Historii Państwa i Prawa” wraz z katedrami historyczno-prawnymi (poprzednie odbyły się 2013 r. oraz 2016 r.). W pierwszym dniu sympozjum będą miały miejsce obrady z udziałem badaczy z kilku krajów europejskich. Z kolei 21 września odbędą się studenckie warsztaty polsko-węgierskie.

Szczegóły dotyczące konferencji zamieszczone zostały na stronie internetowej www.wyznaniowe.law.uj.edu.pl

Organizatorzy: Redakcja czasopisma „Krakowskie Studia z Historii Państwa i Prawa, Katedra Historii Administracji i Myśli Administracyjnej, Katedra Historii Prawa Polskiego, Katedra Powszechnej Historii Prawa, Zakład Prawa Kościelnego i Wyznaniowego.