Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentów studiów stacjonarnych na ostatnim roku na bezpłatne kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy. Rejestracja na zajęcia odbywa się przez system USOSweb

Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na warsztaty

CV, list motywacyjnych, rozmowa rekrutacyjna, jak zaprezentować swoje mocne strony.

Dynamika konfliktu, przygotowanie się do negocjacji, prowadzenia negocjacji, wybrane techniki negocjacyjne.

Wyszukiwanie informacji w Internecie, ocena wiarygodności informacji, informacja naukowa (wyszukiwanie publikacji do pracy licencjackiej, magisterskiej).

Procesy decyzyjne, jak skutecznie podejmować decyzje, systemowe rozwiazywanie problemów.

Jak zarządzać informacją w miejscu pracy, organizowanie, porządkowanie, opracowanie, przechowywanie informacji w miejscu pracy.

Posiadamy również wolne miejsca na kursie językowym

Kurs przygotowuje do posługiwania się językiem obcym podczas wystąpień publicznych, prezentowania materiałów zawodowych oraz aplikowania o pracę w języku obcym. Zajęcia kończą się symulowaną rozmową o pracę w języku angielskim ze specjalistą z działu rekrutacji. Termin zajęć: kwiecień-maj 2019.

oraz na kursie przedsiębiorczości

Kurs polecany dla osób, które po studiach planują założyć własną działalność gospodarczą. Uczestnicy dowiedzą się jak prowadzić firmę, poznają przepisy prawne i podstawy księgowości w prowadzeniu własnej działalności. Efektem końcowym jest napisanie  własnych biznesplanów, które zostaną ocenione przez profesjonalistów. 50% osób, które napiszą najlepsze biznesplany wyjedzie na zagraniczną wizytę studyjną.

Więcej informacji na stronie http://www.jcrk.uj.edu.pl/warsztaty

i na facebooku: https://www.facebook.com/Jagiello%C5%84skie-Centrum-Rozwoju-Kompetencji-1480907805350505/

Zespół Jagiellońskiego Centrum Rozwoju Kompetencji

Unia Europejska - Europejski Fundusz SpołecznyFundusze Europejskie - Wiedza Edukacja Rozwój