Stypendium dla absolwenta kierunku Prawo własności intelektualnej i nowych mediów.

Pragniemy poinformować, że zgodnie z porozumieniem zawartym z kancelarią "Kubas Kos Gałkowski – Adwokaci spółka partnerska” sp. k. (KKG) absolwenci kierunku „Prawo własności intelektualnej i nowych mediów” mogą aplikować o stypendium w wysokości 1500 € przeznaczone na częściowe zwolnienie z opłat na kierunku "Intellectual Property and New Technologies". Stypendium zostanie przyznane najlepszemu absolwentowi spośród uczestników. O stypendium mogą się także ubiegać absolwenci z lat poprzednich. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się poniżej. Uczestnicy konkursu składają wnioski o stypendium bezpośrednio w KKG przez przesłanie wniosku stanowiącego załącznik nr 1 do regulaminu na adres praca@kkg.pl, do dnia 25 września br.