Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

Mamy przyjemność poinformować, że dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” otrzymali pracownicy Wydziału Prawa i Administracji UJ.

Laudacje studenckie to cykliczny projekt organizowany przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, podczas którego wyróżnia się osoby szczególnie zasłużone dla społeczności studenckiej.

Dr hab. Piotr Szwedo został wybrany w głosowaniu wszystkich studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego „przyjacielem studenta”. W tej kategorii wskazuje się kandydatów, którzy wyróżnili się m.in. jakością prowadzonych zajęć, ale też prostudencką postawą. Dr hab. Piotr Szwedo w swoim przemówieniu podczas gali finałowej podkreślił znaczenie wykorzystywania tutoringu w kształceniu, podziękował współpracownikom z Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych, a także swojej rodzinie.

Laudację honorową otrzymał prof. dr hab. Tadeusz Włudyka, Dziekan Wydziału w latach 2005-2008. Nagroda została przyznana przez kapitułę honorową, wskazano przy tym zasługi Pana Profesora dla indywidualizacji zajęć studentów, a także rozbudowy infrastruktury dydaktycznej Wydziału.