Dwaj pracownicy Katedry Prawa Karnego UJ otrzymali prestiżowe wyróżnienie

Rozstrzygnięto IX edycję konkursu Wolters Kluwer i „Przeglądu Sądowego” na książkę prawniczą najbardziej przydatną dla praktyki wymiaru sprawiedliwości w 2016 roku.

Znamy już triumfatorów IX edycji Konkursu Wolters Kluwer i „Przeglądu Sądowego” ”na książkę prawniczą najbardziej przydatną dla praktyki wymiaru sprawiedliwości w 2016 roku.

Zwycięzcą konkursu został dr Mikołaj Iwański i jego książka pt. „Odpowiedzialność karna za przestępstwa korupcyjne”. Jedno z dwóch wyróżnień zdobył dr Mikołaj Małecki i jego książka pt. „Przygotowanie do przestępstwa. Analiza dogmatycznoprawna”. Laureaci są pracownikami Katedra Prawa Karnego UJ.

Panowie doktorzy, gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy!

Źródło: Wolters Kluwer

Błąd w kompozycji strony docelowej dla modułu "Polecamy również". Prosimy zgłosić ten problem osobie publikującej